تعمیر اسپلیت ال جی در تهران به صورت فوری و با نرخ اتحادیه

LG air conditioner repair

نام برند کره ای ال جی سالهاست که در میان پرفروش ترین برندهای کولر گازی و اسپلیت دیده می شود که این جایگاه را با تولید محصولات به روز، با کیفیت و خوش قیمت به دست آورده است. همانطور که گفتیم کیفیت بالا پای ثابت اسپلیت های ال جی است اما یک محصول هرچقدرم با کیفیت باشد، گاهی اوقات به دلایل مختلفی مثل کار زیاد، طول عمر و… دچار خرابی میشود و نیاز به تعمیر دارد.

با توجه به ساختار متفاوت کولرهای این برند معروف، باید در عیب یابی و تعمیر اسپلیت ال جی از تعمیرکاران مخصوص و نمایندگی های مجاز این مارک کمک بگیرید؛ اما از آنجایی که تعداد نمایندگی های رسمی کولر گازی ال جی به دلیل تحریم های خارجی در ایران زیاد نیست، پیدا کردن یک مرکز مجاز کار آسانی نیست. به همین دلیل  این مقاله را به موضوع تعمیر کولر اسپلیت الجی اختصاص دادیم.

محتوا پنهان

عیب یابی اسپلیت ال جی؛ مهم ترین گام قبل از شروع تعممیرات

آموزش صفر تاصد عیب یابی اسپلیت ال جی در خانه

یکی از مهم ترین کار ها قبل از تعمیر کولر گازی ال جی شناسایی مشکلات آن است که باید با نهایت دقت انجام شود؛ چرا که اگر عیب های سیستم به درستی شناسایی نشود، تعمیرات نتیجه مطلوب نخواهد داد. در ادامه عیب یابی اسپلیت ال جی را به کمک رایج ترین اختلالات دستگاه های این برند انجام می دهیم؛ اما ابتدا باید این اختلال هارا بشناسیم که عبارتند از:

 • روشن نشدن اسپلیت ال جی؛
 • خراب شدن برد کولر گازی ال جی؛
 • اورلود کردن کولرهای گازی؛
 • خرابی کمپرسور سیستم تهویه مطبوع اسپلیت؛
 • خرابی فن کولر گازی ال جی؛
 • خرابی ترموستات اسپلیت ال جی؛
 • اختلال در خازن اسپلیت؛
 • کاهش شارژ گاز اسپلیت ال جی؛

در ادامه عیب های متداول کولر گازی الجی را موشکافی میکنیم.

روشن نشدن اسپلیت ال جی؛ از مشکلات شایع محصولات برند کره ای

یکی از اختلالاتی که به وفور در اسپلیت های ال جی دیده میشود، مشکل روشن نشدن دستگاه کولر گازی است. در صورت روبرو شدن با چنین مشکلی ابتدا باید سالم بودن ریموت کنترل را چک کنید؛ همچنین مطمئن شوید که ریموت کنترل کولر گازی باتری داشته باشد زیرا در غیر این صورت کنترل نمی تواند فرمان روشن شدن را به دستگاه اسپیلت بدهد. پس از این که از سالم بودن ریموت کنترل مطمئن شدید، نوبت به بررسی برق تغذیه دستگاه می رسد؛ یعنی باید چک کنید که فیوز منیاتوری روشن (on) بوده و همچنین برق تغذیه دستگاه ایراد و اشکالی نداشته باشد.

در گام بعدی از عیب یابی و تعمیر اسپلیت ال جی، باید ببینید که کولر با فشار دادن دکمه روشن و خاموش on/off تعبیه شده روی یونیت داخلی روشن می شود یا نه؟! در این مرحله اگر فیوز برق اصلی قطع و وصل شود یا در صورتی که صدای بوق از یونیت داخلی به گوشتان نرسد؛ بدون شک باید از تکنسین های تعمیر کولر گازی ال جی برای بررسی این مشکل کمک بگیرید. گاهی نیز صدای بوق از دستگاه شنیده می شود ولی با استفاده از دکمه ON/OFF نمی توان کولر گازی یا اسپیلت را روشن کرد که در این مواقع نیز به کمک کارشناسان تعمیر اسپلیت ال جی نیاز خواهید داشت.

رفع مشکل روشن نشدن اسپیلت های الجی

کارشناسان تعمیر کولر گازی ال جی در تهران و شهرستان ها برای رفع مشکل روشن نشدن این کولرها موارد زیر را بررسی می کنند:

 1. جعبه فیوز؛
 2. پریز برق؛
 3. دو شاخه برق دستگاه؛
 4. کابل دستگاه؛
 5. ترموستات؛
 6. کمپرسور؛

البته توجه داشته باشید در فرآیند عیب یابی انواع کولرهای گازی در غالب اوقات ریست کردن دستگاه موجب برطرف شدن بسیاری از ایرادات آن خواهد شد؛ با این حال گاهی نیز اسپیلت ها دچار عیب های جدی بوده و برای تعمیر آن ها باید بررسی های دقیق تری انجام شود.

خراب شدن برد کولر گازی ال جی

برد الکترونیکی کولرهای گازی و اسپیلت جزو مهم ترین قطعات این دستگاه ها است. باید توجه داشت که برد نه تنها در کولرهای گازی و اسپیلت ها بلکه در هر دستگاه دیجیتال دیگری جزو قطعه های بسیار مهم محسوب می شود که وظیفه کنترل کارکرد کلی سیستم را بر عهده دارد؛ بنابراین برد کولر گازی نیز بخش های مختلف این دستگاه را کنترل و هدایت می کند.

در خصوص اهمیت برد کولر گازی، باید بگوییم خرابی برد جلوی ارسال فرمان به قسمت های مختلف دستگاه را می گیرد که این موضوع می تواند مشکلات متعددی را در کولرهای گازی ایجاد کند. بگذارید این طور بگوییم، برد اصلی اسپلیت وظیفه فرمان رسانی به کلیه قطعات این دستگاه ها را بر عهده دارد؛ بنابراین طبیعی است که اگر دچار خرابی یا آسیب شود، اسپلیت نتواند عملکرد صحیح و مناسبی داشته باشد. در واقع هرگونه ایراد و ناکارآمدی برد منجر به بروز نقص های فنی و همچنین از کار افتادگی کامل کولرهای گازی خواهد شد.

یکی از اصلی ترین عواملی که خرابی و سوختن برد را به دنبال دارد، نوسانات جریان برق ورودی به سیستم است. خرابی برد مشکلی است که به طور معمول با تعویض اجزای تشکیل دهنده آن برطرف می شود؛ منتها گاهی میزان آسیب وارده به برد آنچنان شدید است که چاره ای جز تعویض این قطعه باقی نمی ماند.

نکته قابل توجه در مورد تعمیر برد اسپلیت این است که حتماً باید توسط افرادی متخصص و دارای دانش و مهارت کافی انجام شود. همچنین حتما باید متخصصین حاضر در نمایندگی تعمیر اسپیلت ال جی، برد معیوب را با نمونه اورجینال مشابه و سازگار با مدل دستگاه عوض کنند تا هیچ گونه افت کیفیتی در عملکرد دستگاه رخ ندهد. با این تفاسیر اکیداً توصیه می کنیم برای تعمیر برد کولر گازی ال جی شخصاً اقدام نکنید، زیرا این کار ممکن است خسارت های جدی و زیادی به برد وارد کند.

اورلود کردن کولرهای گازی

اورلود یا خاموش شدن ناگهانی یکی از رایج ترین ایراداتی است که در انواع اسپیلت های الجی و دیگر شرکت های تولید کننده دیده می شود. این مشکل غالب اوقات به دلایل زیر رخ می دهد:

 • افرایش دمای کمپرسور: در این صورت برای جلوگیری از خرابی کمپرسور، دستگاه به صورت خود به خودی خاموش می شود.
 • خرابی ترموستات
 • خرابی کمپرسور
 • خرابی برد

خرابی کمپرسور اسپلیت

 کمپرسور در حقیقت همان موتور کولر گازی اسپلیت است و در نتیجه جزو اصلی ترین قطعات سیستم های تهویه مطبوع به حساب می آید. این قطعه با مکیدن گاز از اواپراتور آن را به سمت کندانسور اسپلیت انتقال می دهد. در واقع کمپرسور همچون یک ماشین مکانیکی است که از یک سو فشار گاز را افزایش داده و از سوی دیگر حجم آن را کاهش می دهد.

بد نیست بدانید از کمپرسور به عنوان قلب سیکل تبرید اسپلیت یاد می کنند؛ در نتیجه وجود هرگونه خرابی در این قطعه باعث می شود که دستگاه تهویه مطبوع هوا هیچ سرمایشی نداشته باشد. بنابراین به یقین می توان گفت که نحوه عملکرد موتور یا همان کمپرسور تعیین کننده کارایی کولر گازی و اسپیلت است. از طرفی در صورت خرابی این قطعه معمولاً تعمیر آن بی تاثیر بوده و حتماً باید کمپرسور خراب را با یک قطعه نو و جدید جایگزین کنید.

خراب شدن کمپرسور، مشکلی که در اسپلیت های ال جی دیده میشود.

 در تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی ال جی آنچه اهمیت دارد این است که کمپرسور جدید علاوه بر اورجینال بودن به لحاظ توان و قدرت با کمپرسور اصلی دستگاه مطابقت داشته باشد؛ در غیر این صورت پس از تعویض موتور دستگاه، امیدی به کارکرد صحیح آن نخواهد بود. از همین رو در زمان خرابی کمپرسور و نیاز به تعمیر و تعویض آن بدون هیچ تردیدی باید به نمایندگی های مجاز و معتبر تعمیر اسپلیت ال جی مراجعه شود.

در این مراکز تعمیرکاران حرفه ای کلیه اقدامات تخصصی برای تعویض موتور انواع کولرهای گازی اینورتر و معمولی را انجام داده و سپس از قطعه های اورجینال اما مشابه استفاده می کنند. کلیه خدمات ارائه شده در این تعمیرگاه ها دارای گارانتی و ضمانت نامه های معتبر کتبی است.

اصلی ترین دلایل خرابی کمپرسور

کمپرسور کولرهای گازی ال جی و هر برند دیگری معمولاً به دلایل زیر دچار خرابی شده و در نهایت می سوزند:

 1. مناسب نبودن برق تغذیه؛
 2. متناسب نبودن ظرفیت دستگاه با محیط؛
 3. وجود کثیفی در مبدل حرارتی یا کویل کندانسور؛
 4. نصب دستگاه بیرونی در محل نامناسب؛
 5. وجود ایراد و خرابی در خازن؛
 6. نگهداری نامناسب و سرویس نکردن کولر اسپلیت؛

خرابی فن کولر گازی ال جی؛ مشکل رایج و بزرگ

با توجه به این که خرابی فن در زمره رایج ترین مشکلات انواع کولرهای گازی به خصوص اسپیلت های الجی قرار می گیرد؛ در نتیجه قصد داریم قسمت های مختلف فن و ایرادات احتمالی این قطعه را بررسی کنیم. در وهله اول باید بدانیدموتور فن در کولرهای گازی شامل دو قسمت زیر است:

 1. موتور فن بیرونی: این قطعه با به حرکت درآوردن پروانه فن، گرمای مورد نیاز را به کویل کندانسور انتقال می دهد.چنانچه کوچک ترین ایرادی در موتور فن بیرونی ایجاد شود؛ نتیجه آن مختل شدن جریان هوای عبوری از کویل کندانسور خواهد بود. به این ترتیب عملکرد سرمایشی کولر گازی افت کرده یا این که اصلاً قادر به تولید جریان سرمایشی نخواهد بود.
 2. موتور فن داخلی: وظیفه این فن به حرکت در آوردن بلوور فن و انتقال گرمای محیط به اواپراتور است. در صورتی که موتور فن داخلی دچار ایراد شود در جریان هوای عبوری از کویل اواپراتور اختلال ایجاد خواهد شد. به دنبال آن سرمایش افت کرده یا تولید آن متوقف می شود.

از عیوب موتور فن داخلی و بیرونی کولر که بگذریم گاهی نیز امکان دارد که فن کولر گازی اصلاً کار نکند؛ در این صورت به احتمال زیاد جسمی خارجی مانند پروانه درون آن گیر کرده است شاید هم لوله های اواپراتور یا مسیر خنک کننده دچار یخ زدگی شده باشد. به طور کلی در صورت کار نکردن فن در کولرهای گازی باید قطعاتی همچون فیوز، موتور فن، جعبه برق، خازن و غیره بررسی شوند؛ بنابراین به تعمیرکار برای انجام خدمات تعمیر فن کولر گازی ال جی نیاز خواهد بود.

خرابی ترموستات اسپلیت ال جی؛ از کار افتادن حتمی کولر گازی

ترموستات از دیگر قطعات اصلی کولر گازی است که دمای دستگاه را تنظیم می کند. ناگفته نماند این قطعه ضمن همکاری با کمپرسور موجب کاهش یا افزایش دمای محیط شده و در نهایت آن را بر اساس دمای دلخواه کاربر تنظیم می کند. دانستن این موضوع خالی از لطف نیست که در مدل های قدیمی کولرهای گازی برای فرمان دادن به قطعات مختلف دستگاه از ترموستات استفاده می شد؛ اما رفته رفته پیشرفت علم و تولید انواع سنسورها باعث روی کار آمدن یک سنسور حرارتی به نام “ترمیستور” شد. این سنسور عملکردی مشابه با ترموستات داشته و دمای محیط را کنترل می کند. چنانچه ایراد و مشکلی در مقاومت آن ایجاد شود، عملکرد کولر گازی نیز مختل خواهد شد.

به منظور درک بهتر کارایی ترموستات در اسپلیت، باید بگوییم چنانچه دمای محیط کاهش یافته و هوا سرد شود، ترموستات وارد عمل شده و با قطع کردن جریان برق ورودی به کمپرسور از ادامه فعالیت آن و کاهش دما جلوگیری می کند. از طرفی اگر دمای محیط بالا برود، ترموستات با برقراری جریان برق ورودی کمپرسور باعث راه اندازی این قطعه شده و در نتیجه فرآیند خنک سازی دمای محیط مجدداً آغاز می شود.

توجه داشته باشید اگر ایراد و اختلالی در روند کاری ترموستات پیش بیاید، کمپرسور نیز کارایی خود را از دست داده و به دنبال آن کولر گازی از کار می افتد؛ با این تفاسیر تعمیر ترموستات اسپلیت ال جی، موضوع بسیار مهمی است که باید توسط تعمیرکاران ماهر و مجرب انجام شود. از این رو همواره توصیه می شود برای دریافت کلیه خدمات تعمیر کولر گازی ال جی به خصوص تعمیر قطعات مهمی همچون ترموستات به نمایندگی های معتبری همچون تهران سرویس یار مراجعه کنید. تعمیرکاران حاضر در این مجموعه همه امور مربوط به بازیابی و تعمیر ترموستات کولرهای گازی و اسپیلت ها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می دهند.

اختلال در خازن اسپلیت؛ مشکلی که تعمیرکاران کولر گازی الجی زیاد می بینند

خازن از دیگر قطعه های مهم و کاربردی کولرهای گازی است که گشتاور اولیه را برای راه اندازی کمپرسور ایجاد می کند. با این تفاسیر اگر خارن آسیب ببیند یا خراب شود، طبیعی است که قادر به راه اندازی کمپرسور نخواهد بود. از طرفی اگر کمپرسور عملکرد صحیحی نداشته باشد؛ نتیجه آن درست کار نکردن کولرهای گازی خواهد بود!

خراب شدن خازن مشکلی است که دیدنش برای تعمیرکاران اسپلیت ال جی تعجب آور نیست

خدمات تعمیر و تعویض خازن های آسیب دیده همچون دیگر عیوب اسپیلت و کولرهای گازی جزو مواردی است که برای انجام آن باید به نمایندگی های معتبر تعمیر کولر گازی ال جی و سایر برندها مراجعه شود.

خراب شدن اواپراتور؛ اختلالی که باعث کم شدن سرمای کولر گازی ال جی می شود

در کنار کمپرسور، ترموستات و خازن جا دارد از اواپراتور نیز به عنوان یکی از قسمت های اصلی کولرهای گازی یاد کنیم. این قطعه وظیفه جذب حرارت از محیط داخل را بر عهده داشته و اگر خراب شود؛ حرارتی جذب نشده و به دنبال آن نیز سرمایش دستگاه کاهش می یابد.

کاهش شارژ گاز اسپلیت ال جی؛ فاجعه عظیم در تابستان

کمبود یا فقدان گاز (مبرد) در اسپلیت الجی، از دیگر مشکلاتی است که به وفور در این دستگاه های تهویه هوا دیده می شود. بارزترین نشانه کمبود شارژ گاز کولر این است که دستگاه قادر به تولید سرما نبوده یا سرمازایی آن ضعیف می باشد. در این صورت پیش از هر اقدامی باید دمای هوای خروجی از پنل داخلی و همچنین دمای اتاق را اندازه بگیرید.

چنانچه کمپرسور و فن بیرونی نیز در حال کار بوده و این دو دما به هم نزدیک باشند، این موضوع را می توان نشانه ای برای نشتی گاز (مبرد) در سیکل کولر گازی دانست. افزون بر این ها برای حصول اطمینان از کمبود گاز و شناسایی نشتی می توان شیر سرویس دستگاه بیرونی یا لوله برگشت (یعنی همان لوله بزرگتر) را نیز بررسی کرد. به این صورت که گرم بودن لوله برگشت یا شیر سرویس بزرگ و به عبارتی یخ زدن لوله رفت می تواند نشانه نشتی و کمبود گاز باشد.

از طرفی اگر لوله کوچک تر (لوله دهش) یخ بزند یعنی شارژ گاز دستگاه بیش از حد استاندارد است که در این صورت باید برای تنظیم شارژ گاز کولر گازی الجی اقدام شود. روی هم رفته کمبود شارژ گاز اسپیلت یا بیش از حد بودن گاز آن، موجب اختلال در عملکرد صحیح آن ها می شود؛ در نتیجه یکی وظایف مراکز تعمیر کولر گازی ال جی در تهران و شهرستان ها، ارائه خدمات شارژ گاز کولر گازی ال جی است.

پرتکرار ترین ارور های کولر گازی ال جی

پس از آشنایی با رایج ترین مشکلاتی که در کولرهای گازی تولید شده توسط شرکت ال جی و سایر شرکت ها رخ می دهد؛ در ادامه قصد داریم پر تکرارترین ارورهای اسپیلت ها و کولرهای گازی ال جی را بررسی کنیم.توجه داشته باشید مدل های جدید کولرهای گازی و اسپیلت ال جی مجهز به صفحه نمایش بوده و در صورت بروز ایراد و مشکل در دستگاه، ارورهایی روی این صفحه نمایان می شود. هر یک از این کدهای خطا مفهوم خاصی داشته و به واسطه آن ها متوجه می شوید که کدام قسمت از دستگاه دچار مشکل شده و باید بررسی شود.

کد خطای کولر گازی ال جی سریع ترین راه عیب یابی دستگاه خنک کننده در خانه است

در واقع قابلیت نمایش کد خطا جزو مزایای مهم کولرهای گازی ال جی محسوب می شود؛ زیرا این گونه در سریع ترین زمان ممکن می توانید برای عیب یابی و تعمیر این سیستم ها اقدام کنید. اگرچه با مراجعه به دفترچه راهنمای کولر به خوبی با معنای هر ارور یا کد خطا آشنا خواهید شد؛ اما به منظور آشنایی مختصر با این کدها قصد داریم در ادامه به بررسی پرتکرارترین آن ها بپردازیم:

 1. ارور CH01؛
 2. ارور CH02؛
 3. ارور CH05؛

ارور CH01؛ اعلام اشکال در سنسور هوای داخلی اسپلیت ال جی

در صورت مشاهده چنین پیغامی باید بدانید که سنسور هوای داخلی کولر گازی دچار خرابی و ایراد شده است،در این مواقع ابتدا باید اتصالات مرتبط با این سنسور مورد بررسی قرار بگیرد.

یک راهکار تضمینی برای حصول اطمینان از سالم بودن سنسور آن است که برای اندازه گیری مقاومت آن از اهم متر استفاده کنید. چنانچه مقدار مقاومت اندازه گیری شده توسط اهم متر ۱۰ کیلو اهم باشد به معنای سالم بودن سنسور هوار داخلی کولر گازی ال جی است. در غیر این صورت سنسور مذکور خراب بوده و برای تعویض آن باید به مراکز تعمیر کولر گازی ال جی مراجعه کنید.

ارور CH02؛ کد خطای اسپلیت ال جی برای خرابی سنسور لوله یونیت داخلی

ظاهر شدن این کد خطا در صفحه نمایش کولر گازی و اسپیلت، خبر از خرابی سنسور لوله ورودی یونیت داخلی می دهد. در چنین شرایطی تعمیرکار کولر گازی ال جی اتصالات مرتبط با این سنسور را بررسی کرده و مقاومت آن را اندازه می گیرد. اگر مقدار مقاومت صفر یا بی نهایت باشد یعنی سنسور دچار عیب و ایراد شده و باید عوض شود؛ اما اگر مقاومت سنسور ۵ باشد به معنای سالم بودن سنسور است.

در چنین حالتی معمولاً برد معیوب بوده و کارشناسان تعمیرات تخصصی کولر گازی ال جی آن را بررسی و عیب یابی می کنند.

ارور CH05؛ نشان دهنده اختلال در در ارتباط بین یونیت

این نوع کد خطا یعنی ارتباط میان یونیت داخلی و خارجی کولر گازی با مشکل روبرو شده است. توجه داشته باشید اگر مدت مختل شدن ارتباط بین این دو یونیت بیش تر از ۳ دقیقه طول بکشد و به بیان دیگر اطلاعات ارسال شده از یونیت داخلی توسط یونیت خارجی دریافت نگردد؛ شاهد ظاهر شدن ارور CH05 در یونیت داخلی اسپیلت خواهید بود. در ادامه برای رفع این کد خطا لازم است اقدامات زیر انجام شود:

 • اتصالات و سیم کشی ها چک شوند تا اگر سیمی آسیب دیده برای تعویض آن اقدام شود؛
 • صحیح بودن اتصال سیم ها به کانتور باید مورد بررسی قرار بگیرد؛
 • لازم است ولتاژ ورودی اندازه گیری شود تا مقدار آن حتماً بین ۲۱۰ تا ۲۳۰ باشد؛
 • وضعیت اتصال ارت بین یونیت داخلی و یونیت خارجی چک شود؛
 • وضعیت کابل شیلد مورد بررسی قرار بگیرد؛

تعمیر اسپلیت ال جی در تهران با تهران سرویس یار

به طور کلی تعمیر اسپلیت ال جی با تعمیر سایر سیستم های تهویه مطبوع مشابه، از خیلی از جهات متفاوت است؛ زیرا ساختار قطعاتی مانند کمپرسور، فن، برد اصلی و ترموستات کولر های این برند اصیل کره ای کمی فرق دارد. از این رو بهتر است در صورت نیاز، به نمایندگی های مجاز برای انجام تعمیرات تخصصی کولر گازی ال جی مراجعه کنید تا ضمن عیب یابی دقیق دستگاه توسط تعمیرکار متخصص با استفاده از کدهای خطا و تجهیزات پیشرفته از گارانتی معتبر خدمات نیز بهره مند شوید.

تهران سرویس یار؛ بهترین مرکز تعمیرات اسپلیت ال جی در تهران

مجموعه تهران سرویس یار در حال حاضر یکی از بهترین مراکز تعمیر اسپلیت ال جی تهران و حومه محسوب می شود. در واقع این مجموعه، معتبرترین نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی در تهران است؛ بنابراین برای دریافت خدمات تعمیر کولر گازی غرب تهران، شرق، شمال، جنوب و همین طور شهرستان های بزرگ و کوچک همواره می توانید روی خدمات این مجموعه حساب کنید.

نتیجه و جمع بندی

به طور کلی خدمات تعمیر اسپلیت ال جی در انواع مختلف اینورتر و معمولی جزو آن دسته خدماتی است که حتماً باید از مراکز و نمایندگی های معتبر دریافت شود؛ چرا که اگر تعمیر کولر های این برند و به طور کلی هر کولر دیگری به افراد نابلد سپرده شود، نتیجه آن به بار آمدن خرابی های بیشتر خواهد بود. به این ترتیب مخارج بیشتری نیز روی دستتان خواهد ماند. در حالی که اگر تعمیر کولر گازی ال جی در تهران و شهرستان را به تعمیرگاه های مجاز و معتبر بسپارید، از خدماتی عالی، دارای گارانتی و صد البته قیمت مناسب برخوردار خواهید شد.

بنابراین با وجود مراکزی تخصصی مانند تهران سرویس یار دیگر لزومی ندارد که شخصاً برای تعمیر اسپلیت در تهران، حومه و شهرستان ها دست بکار شوید. حتی دیگر لازم نیست که نگران بالا بودن مخارج تعمیرات این دستگاه ها باشید.

تاریخ انتشار۰۵/۱۱/۱۴۰۱ @ ۰۹:۱۴

4 دیدگاه برای “تعمیر اسپلیت ال جی در تهران به صورت فوری و با نرخ اتحادیه

  • Sardar Farmanbar گفته:

   سلام بله بعد از ثبت درخوراست نزدیک ترین تکنسین به موقعیت مکانی شما برای خدمت رسانی اعزام میشود

  • Sardar Farmanbar گفته:

   درود بر شما دوست گرامی
   دستمزد تعمیر کار برای تعمیر اسپلیت سامسونگ توسط اتحادیه از قبل تعین شده ولی هزینه نهایی به نوع خرابی وابسته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره رایگان