چرا تهران سرویس یار؟

تعمیرات موتورخانه در تهران، شامل تمامی نقاط تهران (تعمیر موتورخانه غرب تهران، تعمیر موتورخانه شرق تهران، تعمیر موتورخانه جنوب تهران، تعمیر موتورخانه شمال تهران) است، همه‌ی ما گاهی نیازمند این خدمات تاسیساتی هستیم.

موتورخانه یک بخش گسترده و  پیچیده‌ای است که در صورت هرگونه مشکلات نظیر نقص یا سرویس، عیب‌یابی و… تعمیر آن باید توسط افراد متخصص و تعمیرکار موتورخانه در تهران باید این کار را به صورت کاملا حرفه‌ای انجام دهد تا از ضرر و زیان و هزینه‌های هنگفت جلوگیری شود.

تعمیرکار موتورخانه در تهران

خدمات تعمیر موتورخانه تهران شامل چه مواردی است؟

یک تعمیرکار باید تخصص کامل بر تمامی خدمات تاسیساتی را داشته باشد. خدمات تعمیر موتورخانه تهران شامل:

 • عیب‌یابی مشکلات ایجاد شده در موتورخانه یعنی؛ بررسی تمامی قسمت‌ها و قطعات برای پیدا کردن علت خرابی؛
 • سرویس کردن سالیانه برای افزایش عمر قطعات و جلوگیری از صرف هزینه‌های اضافی؛
 • تعمیر قطعات خراب و یا تعویض آن در صورت تعمیر نشدن؛
 • خدمات لوله‌کشی موتورخانه و یا تعویض لوله‌ها در صورت سوراخ شدن؛
 • خدمات اسیدشویی و عایق‌کاری لوله‌های موتورخانه.

موتورخانه یک قسمت بسیار پیچیده در ساختمان است که نگهداری و تعمیر آن از اهمیت فراوانی برخوردار است.

تعمیر تاسیسات گرمایشی ساختمان

درخواست تعمیر موتور خانه

۸۸۴۴۰۲۷۱

چه زمانی نیازمند به تعمیر موتورخانه هستید؟

شما ساکن غرب، شرق، جنوب، شمال تهران هم که باشید در بعضی مواقع موتورخانه ساختمان مسکونی یا اداری شما دچار اختلالاتی می‌شود که نیازمند عیب‌یابی و تعمیر می‌باشد. شما باید در صورت بروز موارد زیر به دنبال تعمیرکار موتورخانه در تهران باشید.

 • سیستم گرمایشی و یا سرمایشی شما خوب گرم یا سرد نمی‌کند یا آب به خوبی گرم نمی‌شود؛
 • نشتی آب به دلیل سوراخ شدن، پوسیدن یا ترکیدن لوله‌ها وجود داشته باشد؛
 • صدای بدی از قسمت موتورخانه ساختمان به گوش برسد؛
 • روشن نشدن دستگاه به علت قطعی برق.

چرا سرویس، نگهداری و تعمیرات موتورخانه حائز اهمیت است؟

جواب این سوال را می‌توان با یک پرسش از شما آغاز کرد، به نظر شما سرما و گرما در یک محل مسکونی یا اداری و … چه میزان اهمیت دارد؟ خراب بودن موتورخانه و تحمل سرما در فصل زمستان و گرما در فصل تابستان برای شما بسیار آزاردهنده و دشوار است.

بنابراین نگهداری و سرویس و تعمیر به موقع موتورخانه، اهمیت بسیار زیادی دارد. موتورخانه در یک ساختمان همانند قلب در بدن یک انسان است و کوچیکترین مشکل مساوی است با نبود گرما و سرمای مناسب میباشد، هر ساختمان باید زمان هر دوره سرویس و تعمیر موتورخانه و اقدامات انجام شده را در قالب یک چک لیست داشته باشد.

اهمیت تعمیر و سرویس به موقع موتورخانه

چه زمانی نیازمند به تعمیر موتورخانه هستید؟

شما ساکن غرب، شرق، جنوب، شمال تهران هم که باشید در بعضی مواقع موتورخانه ساختمان مسکونی یا اداری شما دچار اختلالاتی می‌شود که نیازمند عیب‌یابی و تعمیر می‌باشد. شما باید در صورت بروز موارد زیر به دنبال تعمیرکار موتورخانه در تهران باشید.

 • سیستم گرمایشی و یا سرمایشی شما خوب گرم یا سرد نمی‌کند یا آب به خوبی گرم نمی‌شود؛
 • نشتی آب به دلیل سوراخ شدن، پوسیدن یا ترکیدن لوله‌ها وجود داشته باشد؛
 • صدای بدی از قسمت موتورخانه ساختمان به گوش برسد؛
 • روشن نشدن دستگاه به علت قطعی برق.

بروز چنین مشکلاتی امری تقریبا طبیعی است، در چنین شرایطی باید با یک مرکز معتبر تعمیر تاسیسات در تهران تماس بگیرید، تا توسط تکنسین های آموزش دیده و با تجربه، دستگاه شما تعمیر شود.

ویژگی یک تعمیرکار موتورخانه را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد ویژگی اخلاقی و میزان دانش و تخصص او در کار، تعمیرکار باید در کار خود صداقت داشته باشد و اصول اخلاقی، بهداشتی و نکات ایمنی را در حین کار رعایت کند.

داشتن لوازم و تجهیزات کامل برای تعمیر موتورخانه، توانایی بررسی قطعات موتورخانه، توانایی تعمیر و تعویض قطعات شامل (دیگ، مشعل، برج خنک‌کننده، چیلر)، توانایی انجام سرویس و هواگیری و تخصص کافی در لوله‌کشی موتورخانه از مواردی است که در صورت رضایت مشتری، اعتماد وی برای سپردن خدمات دیگر را شامل می‌شود.

هزینه سرویس و تعمیرات موتورخانه در تهران چگونه است؟

هزینه تعمیر موتورخانه بسته به عوامل مختلفی، متغیر است:

 • مثلا کدام قطعه در موتورخانه شما خراب شده؟
 • آیا قطعه خراب شده قابل تعمیر است یا باید حتما تعویض گردد؟
 • آیا ایراد فقط از یک قطعه بوده یا تعدادی از قطعات دچار مشکل شده اند؟
 • آیا با سرویس موتورخانه مشکل حل می‌شود یا خیر؟
 • نیاز به تعویض لوله‌ها است یا با اسیدشویی مشکل رفع می‌گردد؟

هر کدام از این موارد هزینه‌های متفاوتی را می‌طلبد. مثلا هزینه هر قطعه با توجه با متغیر بودن قیمت ارز در کشور، کم و زیاد می‌شود. بنابراین متخصصین ما تا قبل از بررسی نمی‌توانند قیمت تعیین کنند.

تماس بگیرید: ۸۸۴۴۰۲۷۱

میانگین دوره نگهداری و تعمیر موتورخانه چقدر است؟

از آنجایی که هر موتورخانه دارای قطعات و تجهیزات متفاوتی است نگهداری و بازدید دوره‌ای هر یک با ‌دیگری متفاوت است. مثلا بعضی از قطعات موتورخانه نیاز به بازدید هفته‌ای و بعضی از قطعات نیازمند بازدید ماهانه هستند.

بنابراین یک میانگین برای روند بازدید در نظر گرفته‌ شد که در این میانگین بازدید دوره‌ای، هر ۱۵ روز یکبار یعنی هر ماه دو بار انجام گیرد. اگر دوره نگهداری طبق روند تعین شده انجام گیرد از بسیاری از خسارات و هزینه‌های اضافه جلوگیری می‌شود.

ضرورت بازدید دوره ای موتور خانه

ضرورت چک لیست نگهداری موتورخانه چیست؟

همانطور که می‌دانید موتورخانه قسمتی بسیار گسترده در ساختمان است و نیازمند بررسی دوره‌ای نگهداری و تعمیر می‌باشد. هر موتورخانه باید یک چک لیستی داشته باشد، که نام تمامی قطعات موجود در موتورخانه درج شود تا متخصصین پس از بررسی دوره‌ای، اقدامات انجام شده در هر یک از قطعات مثلا تعویض یا تعمیر هر قطعه را مشخص و درباره‌ی کار انجام شده روی آن قطعه توضیح دهند و تاریخ آن روز را یاداشت کنند. در غیر این صورت کار برای متخصصین دشوار یا غیرممکن است و نمی‌توانند تمامی تجهیزات موتورخانه را یک به یک بررسی کند.

موتورخانه یک قسمت بسیار پیچیده در ساختمان است که نگهداری و تعمیر آن از اهمیت فراوانی برخوردار است. مثلا تصور کنید که در فصل سرد زمستانی سیستم گرمایشی برای گرمای محیط یا گرم کردن آب نداشتید. در صورت بروز هرگونه مشکل در موتورخانه، خدمات تعمیر باید توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص صورت پذیرد. در قسمت بالا به اهمیت وجود موتورخانه، موارد لزوم تعمیر موتورخانه در تهران و شناخت یک تعمیرکار با دانش و حرفه  برای آشنایی بهتر شما پرداختیم. امیدوارم مطالب برای شما مفید باشد و با اطمینان کامل تعمیرات موتورخانه خود را به ما بسپارید.

4 دیدگاه برای “تعمیر موتورخانه در تهران

  • Sardar Farmanbar گفته:

   سلام از طریق شماره های موجود باما تماس بگیرید بله مجموعه خدمات تعمیرات موتورخانه تهرانو کرج را انجام می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *